25 band

25 باند

1

نام: عادل ( 37 سال )

نام مستعار: ایدل

نام: تهمینه ( 35 سال )

نام مستعار: تَمین

ملیت: ایرانی

محل تولد: هر دو نفر متولد مشهد می باشند.

سبک: پاپ ، هیپ هاپ

 

گروه 25 باند گروه موسیقی ایرانی هستند که یک زن و شوهر به نام های تهمینه و عادل آن را به وجود آوردند. این زن و شوهر مشهدی هستند. تهمینه چندی پیش اعلام کرده که کرمانی می باشد.

 

آهنگ های گروه 25 باند :

 

اولین آلبوم این گروه دوست داشتنی پاتو ریکو نام دارد که شامل 8 قطعه موزیک بسیار زیبا می باشد. عاشقان 25 باند احتمالا با آهنگ هایی مثل ” چقدر تنهایی بده ” و ” از من نگذر ” در آلبوم پاتو ریکو، خاطره های بسیار زیادی دارند.

پس از اولین آلبوم خود که با استقبال بسیار زیادی نیز رو به رو شد، آنها آلبوم های ” حق با توست ” و ” باور ” را منتشر کردند. همانند پاتو ریکو، این آلبوم ها نیز با استقبال زیادی رو به رو شدند.

در یک مصاحبه اختصاصی که با این گروه دوست داشتنی و عزیز داشتیم، آنها دلیل انتخاب نام 25 باند را یک فرمول عجیب و غریب دانستند. البته بیشتر برای مخاطبان آنها این موضوع عجیب است. اما در واقع این نام ترکیبی از یکی از شهر طوس مشهد و نام گروهشان می باشد!

این گروه به خصوص در سال 1390 ویدیو کلیپ هایی نیز می ساختند که مورد توجه خیلی ها قرار گرفت. اما در اواخر تابستان 1390 برخی از سازندگان این ویدیو کلیپ ها به دلایل نامعلوم دستگیر شدند.

 

زندگی شخصی و ازدواج :

 

عادل و تهمینه در همان سال های اول آشنایی با هم ازدواج کردند و هم اکنون در کنار یکدیگر در شهر دبی زندگی می کنند.

آهنگهای 25 باند

25 باندحضرت یار من

25-band-hazrat yar man